Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Bakałarzewo

Bakałarzewo, podlaskie

  • 759 000 zł
  • 13 228 m²
  • 57,38 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Jatkowsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana Bakałarzewo

Bakałarzewo, podlaskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

759 000 zł

13 228 m²

57,38 zł/m²

Działka budowlana Bakałarzewo

Zaktualizowane: 7 maja 2026

759 000 zł 13 228 m² 57,38 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 759 000 zł (57,38 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 13 228 m²
  •   kształt: nieregularny; teren zróżnicowany
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: DOBRY DOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 11936/4300/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA: Bakałarzewo | gm. Bakałarzewo | pow. suwalski

Marzysz o własnym kawałku ziemi z dostępem do jeziora, w miejscu gdzie króluje cisza, las i zapierające dech w piersiach widoki? Mamy coś wyjątkowego!

* Powierzchnia działki: 13 229 m²

Co wyróżnia tę nieruchomość?
- Bezpośrednie sąsiedztwo lasu i jeziora działka graniczy z obszarem ciszy i oferuje naturalne zejście nad wodę przez malownicze wąwozy
- Teren (...)

Agent

Paulina Jatkowska

534 073...

534 073 685

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Jatkowska

534 073...

534 073 685

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Jatkowska

Zostaw telefon, oddzwonimy