Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Bakałarzewo - Oferty wynajmu budynków użytkowych

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Garaż ogrzewany, ul. Filipowska

Bakałarzewo,podlaskie

450 zł18 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Adres: ul. Filipowska 2, bakałarzewo Powierzchnia garażu: 18,00 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Cena: 25 zł/m2 - Nieruchomość - Przedmiotem wynajmu jest garaż jednostanowiskowy, murowany, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Raczkowska

Hańcza,Suwałki(Bakałarzewo + 19 km)

47 000 zł3 067 m² 15,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość przemysłowa do wynajęcia hale produkcyjno magazynowe w Suwałkach (ssse) Atrakcyjna nieruchomość przemysłowa w Suwałkach, zlokalizowana na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kolejowa

Jaćwingów,Suwałki(Bakałarzewo + 19 km)

40 000 zł2 265,60 m² 17,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 650 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia budynku socjalno-warsztatowego z halą napraw (łączna powierzchni 2.265,60 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany Kukowo

Kukowo(Bakałarzewo + 16 km)

8 610 zł440 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:440 m²

Do wynajęcia hala o powierzchni 440 m2, położona w świetnie skomunikowanej lokalizacji w Kukowie, przy Drodze Krajowej nr 65 prowadzącej z Olecka do Ełku - 800 m od Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Kolejowa

Kolejowe,Suwałki(Bakałarzewo + 19 km)

1 009 zł155,28 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie prezentuje do najmu budynek ekspedycji st. Suwałki o powierzchni 155,28 m2 Stan techniczny: średni Dostępne media: woda wg wskazań.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Suwałki

Suwałki(Bakałarzewo + 19 km)

6 500 zł480 m² 13,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu lokal na wynajem o pow. ok. 480 m2 (wys. 3,5 m) położony w Suwałkach. Lokal składa się z: - hala główna - pomieszczenie biurowe - przedsionek przyjęcia towaru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Suwałki

Suwałki(Bakałarzewo + 19 km)

72 280 zł2 780 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 563 m²

Przedstawiamy halę produkcyjno-magazynową z 2018 roku w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Znajduje się ona w miejscowości Dubowo II, 5km na południowy zachód od centrum Suwałk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Utrata

Suwałki(Bakałarzewo + 19 km)

2 800 zł360 m² 7,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna przystosowana pod różnego rodzaju działalność. Hala posiada około 360m2 jest wydzieloną częścią całego większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Szkolna

Suwałki(Bakałarzewo + 19 km)

4 000 zł460 m² 8,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

wynajmiemy magazyn 460 m2 teren ogrodzony,utwardzony, oświetlony- zlokalizowany w obrębie 20-tu różnej działalnosci podmiotów gospodarczych o zasięgu ogólnokrajowym. Bliskość - ok 20 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Witam, mam do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Gizycka. Cena do negocjacji.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij